دانلود تقویم محتوایی خرداد 1403

دانلود تقویم محتوایی خرداد 1403

اولین اصل در اجرای هر پروژه ای، برنامه ریزی است. تقویم محتوایی، آیتمی است که می تواند دربرنامه ریزی تولید و انتشار محتوا، برنامه ریزی کمپین های بازاریابی، فروش و برنامه ریزی ارتباط با مشتریان کمک شایانی کند. درآکادمی عیب پوش، کاملترین تقویم تولید محتوای رایگان با تمامی مناسبتهای تقویمی، ایرانی و جهانی آن هم با فرمت اکسل در درسترس علاقه مندان است.

تقویم محتوایی خرداد 1403
تقویم محتوایی خرداد 1403

درباره خرداد ماه

خرداد ماه، سومین ماه سال و ماه پایانی بهار است. در این ماه خورشید به بالاترین جایگاه خود رسیده و تابستان پس از آن آغاز می شود که فصل افول خورشید به سمت پاییز است. نام «خرداد» یا «هورداد» به معنای رسایی و کمال، به همین دلیل برای این ماه انتخاب شده است. همچنین خرداد نام پنجمین ایزد از شش ایزد ایرانی است که ایزد نگهبان آب و سرسبزی است.

تقویم محتوایی خرداد 1403
تقویم محتوایی خرداد 1403

مناسبتهای خرداد ماه

«جشن اریجاسوان» که به نام ارغاسوان نیز شناخته شده، یکی از جشنهای باستانی ایرانی است. ابوریحان بیرونی این جشن را در «آثارالباقیه» ثبت کرده است این جشن در روز اول خرداد برگزار می شود. در روز ششم خرداد نیز«جشن خردادگان» برگزار می شود. در واپسین روز ماه خرداد نیز جشن وداع با بهار برگزار می شود که به «جشن پایان بهار» شناخته شده. این جشن در واپسین روز فصل بهار برای وداع با بهار و سلام به تابستان برگزار می شود.

تقویم محتوایی خرداد 1403
تقویم محتوایی خرداد 1403

سخن نویسندگان آکادمی

همکاران ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، برای ساخت و تولید این تقویم، ساعتها مطالعه و کار کارشناسی انجام داده اند و چندین تقویم مختلف در هم ادغام کرده اند تا تقویمی کامل برای استفاده همراهان ما آماده سازی شود. آرزوی نویسندگان این آکادمی تنها رضایت خوانندگان است. برای دانلود این تقویم، کافیست دکمه دانلود را بزنید و تقویم محتوایی خود را بسازید. موفق باشید!

آکادمی آنلاین عیب پوش