نیفتی

پلتفرم نیفتی(Nifty)

نیفتی از آن دسته پلتفرمهای مدیریتی است که امروزه شهرت بسیاری یافته و استفاده از آن تقریبا میان سازمانهای مختلف باب شده است. توسعه دهندگان این پلتفرم معتقدند آنها یک «سیستم عامل نهایی مدیریت پروژه» تولید کرده اند که زیاد هم ادعای بی ربطی نیست زیرا قابلیتهای این پلتفرم در مدیریت پروژه بیشمار است.

نیفتی اولین پلتفرمی است که بخش نقشه‌ راه را به پلتفرم خود اضافه کرده که در نوع خود جزو اولین هاست. بخشهای دیگر این پلتفرم زیاد استثنایی نیست و قابلیتی است که سایر پلتفرمها هم آن را دارند. البته یکی از امکانات این پلتفرم سینک شدن با جیمیل و امکانات گوگل است که امکان مناسبی است.

بخشهای مختلفی مانند مدیریت وظایف، کانبان، گانت چارت تعاملی، بخش پیام و چت و ایجاد گفتگو و بحث، کاربینی و کارسنجی و کارسپاری، گزارش نویسی و گزارش دهی و گزارش گیری و بخشهای مختلف دیگر، تنها بخش کوچکی از امکانات این پلتفرم کارآمد است.

یکی از امکانات این پلتفرم دموی رایگان و تور داخلی آن است که توسعه دهندگان آن این بخش را به صورت جذابی طراحی کرده اند. کاربران می توانند با جیمیل وارد پلتفرم شده و هم یک تور رایگان آموزشی دریافت کنند و هم به مدت محدود بصورت رایگان از بخشهای مختلف نسخه پایه این پلتفرم استفاده کنند.

این پلتفرم دارای جدول زمانی بصری برای نمایش و پیگیری اهداف یا تصویر بزرگ سازمان است که می توان ان را تنظیم و خودکارسازی کرد و مراحل مختلف پیشرفت و تکمیل پروژه ها و کارها را پیگیری کرد که این موضوع همراستایی اعضای تیم را بیشتر خواهد کرد.

کاربران می توانند با برعهده گرفتن کارهای مختلف، در تسک ها و امور خود کمک کنند و این کارها در کانبان و تایم لاین گانت چارت قابل رویت است. امور اجرایی کارهای روزمره و پروژه ها با سطح بالایی از جزئیات در دسترس مدیران است و با این ابزار امکان سازماندهی، اولویت بندی و پیگیری بهتری دارند.

یکی از امکانات جالبی که پلتفرم نیفتی دارد، بخش کتابخانه یا مرکز دانش آن است. در این بخش می توان کتابها، مطالب و موارد آموزشی و تجربیاتی که موجب پیشرفت سایر اعضای سازمان می شود را با سایرین به اشتراک گذاشت.

بخش جدانشدنی چت و تماس‌های ویدیویی هم که با یک کلیک، به همه اعضای سازمان این امکان را می دهد که باهم به گفتگو و مبادله تجربیات بپردازند و از نظر کیفیت و سرعت ویدئو هم توان خوبی دارد.

نیفتی برروی یو آی(UI) این پلتفرم کار کرده و همه چیز زیبا طراحی شده. حتی بایگانی اسناد و پروژه ها و یادداشت ها هم زیبا و شکیل هستند و این امکان را دارند که در هر زمان با گوگل داکس و گوگل درایو ادغام و تبادل داشته باشند.

ساخت فرم های مختلف در نیفتی بسیار ساده است و خود نوعی سرگرمی است. توسعه دهندگان این امکان را ایجاد کرده اند که کاربران بتوانند با سیقه خود فرمهای مختلف خود را بومی سازی کنند.

یکی از امکانات این پلتفرم امکان خودکارسازی موضوعات روتین و دائمی است که بسیاری از گردش کارها را کم می کند.

یکی از امکانات جذاب این نرم افزار که مدیران بسیار به آن علاقه دارند، بخش گزارش دهی خودکار این پلتفرم است. بدون اینکه اعضا خود را درگیر کنند، برخی از امور هستند که مدیران می توانند از آنها گزارش خودکار بگیرند.

وظیفه ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، معرفی تمام نرم افزارها و پلتفرمهای کارآمد و مناسبی است که در بازار وجود دارد و امتحان خود را پس داده است. باتوجه به اینکه این آکادمی هیچگونه نفع یا زیانی در هیچ یک از پلتفرمها ندارد، صرفاً اطلاعاتی که در کارکرد با نرم افزارها و پلتفرمهای موجود بدست آورده در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد و تصمیم گیری و مقایسه همواره با خوانندگان است. ما با شفافیت و بدون سوگیری مطالعات خود را برای تصمیم گیری بهتر در اختیار خوانندگان قرار می دهیم و آرزوی ما توسعه شرکتها و کارآفرینی بیشتر در تمام سطوح است.

آکادمی آنلاین عیب پوش