دیدار

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دیدار

 این نرم افزار و پلتفرم که به اذعان توسعه دهندگان آن پلتفرم مدیریت ارتباط با مشتری است، یکی از پلتفرمها و نرم افزارهای مناسب و قابل قبول در بازار است که توانمندی های مناسب و قابل توجهی دارد. یکی از ویژگیهای این پلتفرم، سادگی آن است که موجب توسعه بیش از پیش آن در کسب و کارهای مختلف شده است.

ویژگی عالی این پلتفرم یو.آی و یو.ایکس بسیار مناسب و خوب آن است که موجب شده اولاً محیط نرم افزار و اپلیکیشن و پلتفرم مانند هم باشند و ثانیاً کار با این پلتفرم بسیار ساده و لذت بخش باشد.

توسعه دهندگان این پلتفرم، جوانان ایرانی خلاقی هستند که با نیازهای روز کسب و کارها آشنایی دارند. آنها معتقدند در هنگام ساخت هر بخشی از ویژگی‌های دیدار، بیش از هر چیز، سادگی را مدنظر قرار می دهند.

با اینکه این پلتفرم به عنوان ارتباط با مشتری معرفی می شود، بخشهای دیگری بجز فروش را نیز در خود جای داده و امکانات خوبی دارد اما تمرکز این پلتفرم بیشتر برروی فروش و فعالیت های مرتبط با آن است.

ابزارهای مانند «تولید فرصت و یا سرنخ»، «بخش کاریز فروش و مدیریت فرصت‌ها»، «ساخت مسیر فروش»، «مدیریت پروژه‌»، «مدیریت فرآیندهای‌ پس از فروش»، «بانک اطلاعاتی مشتریان» و «تیم سازی و همکاری افراد و تیم ها» و بسیاری از ویژگیها و ابزارهای خوب دیگر در این پلتفرم و نرم افزارهای مرتبط با آن موجود است.

در مقایسه با قیمت این نرم افزار با نرم افزارهای دیگر می توان گفت برای شرکت های کوچک و متوسط بسیار به صرفه و مناسب است و تمام امکانات نرم افزارهای گران قیمت را نیز در خود جای داده است و کسری ندارد.

خدمات این پلتفرم و نرم افزارهای آن مناسب است و می توان گفت یکی از بهترین نرم افزارهای فارسی موجود در بازار است که به نسبت قیمت بسیار کارآمد و مناسب است.

این نرم افزار همزمان در موبایل با اپلیکیشن، کامپیوتر با نرم افزار و تحت وب قابل دستیابی است. این نرم افزار قابلیت اتصال و یکپارچگی با سایر سرویس ها  مانند وبسایت، خط تلفن، درگاه پرداخت، پنل پیامک و انواع سرویسهای دیگر را دارد.

ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، سعی داریم بدون جانبداری و منفعتی، نرم افزارها و پلتفرمهایی را به خوانندگان خود معرفی کنیم، که کارآمد و مناسب باشند و همچنین امتحان خود را پس داده باشند. این آکادمی هیچگونه نفع یا زیانی در هیچ یک از پلتفرمها ندارد، صرفاً اطلاعاتی که در کارکرد با نرم افزارها و پلتفرمهای موجود بدست آورده در اختیار خوانندگان عزیز قرار می دهد و تصمیم گیری و مقایسه همیشه با خوانندگان است.

آکادمی آنلاین عیب پوش