نرم افزار پروف هاب

پروف هاب(ProofHub)

این پلتفرم یکی دیگر از پلتفرمهای مدیریت پروژه و کارسپاری است که مدعی است بسیار کارآمد و خصوصاً ساده است. مانند سایر نرم افزارهای مدیریتی قابلیتهای مختلفی مانند مدیریت پروژه، گفتگو، گانت چارت، کارسپاری، مدیریت وظایف، گردش کار‌، تابلوی شغلی، گزارش گیری و گزارش دهی، تقویم و اعلان‌ درون‌برنامه  ای دارد.

هرکدام از پلتفرمهای مدیریتی، دارای یک نقطه قوت هستند. پلتفرم پروف هاب بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب است و نقطه قوت آن بخش کنترل فرآیندهای کاری سازمانی و فردی است. این امکان سبب می شود که کاربران این پلتفرم بیشتر روی اهداف و موضوعات دارای اهمیت بالا تمرکز کنند.

پروف هاب(ProofHub)، پلتفرمی است که از کوچک شروع کرده و سپس بزرگ شده به همین دلیل کارایی بالایی برای برنامه ریزی، تخصیص کار و منابع و قدرت، سازماندهی کار و خصوصا اولویت بندی برای انجام واجب ترین کارها را دارد.

 کاربران این پلتفرم می‌توانند اطمینان حاصل کنند که اطلاعات در جای مناسب قرار گرفته و کارها در زمان خود تخصیص داده شده اند. نماهای مختلف و چندگانه به کاربران اجازه می‌دهد به هر روشی که برای گردش کارشان مناسب‌تر است، عمل کنند.

امکان دیدن کار از دید پرنده(Bird View) یا همان نمای کلی یا دید کلی پروژه یا کارهای روزمره، امکان مشاهده نحوه انجام امور، پیشرفت کار و کنترل نهایی پروژه های خرد و کلان، یکی از امکانات بسیار خوب این پلتفرم است. این امکان ابزاری است که مدیران بتوانند اطمینان حاصل کنند که در مسیر درستی قرار دارد یا خیر.

یکی از مشکلات مدیران چه در پروژه ها و چه در انجام امور رومره، هماهنگی تیم با اهداف سازمان است. با این ابزار کارآمد، مدیران این امکان را دارند که پیش از رسیدن به ضرب الاجلها(Deadlines) تدابیر مورد نیاز را اندیشیده و کارهای مربوط را انجام دهند تا کارها به تعویق نیفتند.

توسعه دهندگان پروف هاب(ProofHub) اعتقاد دارند که این پلتفرم یک پکیج کامل مدیریتی است. گذشته از اینکه برنامه‌ ریزی پروژه ها، مدیریت وظایف، انتقال فایل‌ و برقراری ارتباط مؤثر با تیم امکاناتی است که تقریباً همه پلتفرمهای مدیریت پروژه دارای آن هستند، این پلتفرم با ایجاد سهولت در ساخت یک فضای مشترک کاری و تجمیع تمام امور در یک صفحه و یکجا، تقریباً از سایر نرم افزارها و پلتفرمها در ساده سازی قویتر است.

با توجه به اینکه تیم توسعه دهنده این پلتفرم دارای طراحان و توسعه دهندگان خلاقی است، یو آی(UI) و یو ایکس(UX) این پلتفرم مناسب است و برای کاربران جدید استفاده از آن واقعا ساده است. به همین دلیل زمان کوتاه تری برای یادگیری کار با آن نیاز است و سازگاری با آن آسان است و کاربران برای شناخت محیط آن و عادت به ابزارهای مختلف آن، نیاز به صرف زمان و تلاش زیادی ندارند.

مدیران عاشق کنترل هستند. توسعه دهندگان پروف هاب(ProofHub) ادعا دارند که همواره کنترل نهایی در دست مدیران و کاربران این پلتفرم است. دنبال کردن عملکرد تیم و کاربران بصورت تک تک به وضوح، شفافیت و سرعت کار کمک شایانی می کند.

یکی از مشکلاتی که تمام کسب و کارها با نرم افزارها و پلتفرمهای خدماتی دارند این است که معمولاً کاربران خود را در دام می اندازند یعنی در ابتدا یا رایگان خدمات می دهند یا با قیمت پایین این کار را انجام می دهند و زمانیکه کسب و کارها با نرم افزار یا پلتفرم کار کردند، یا قیمت را بالا می برند و یا برای اضافه کردن هر کاربر، پول زیادی می گیرند.

این نحوه خدمات رسانی در نرم افزارهای داخلی بسیار شایع است و مشتری با این نحوه عملکرد اصلاً راحت نیست و بعضاً ان را کلاهبرداری و یا سوء استفاده تلقی می کند. این موضوع در ادامه همکاری خلل زیادی وارد می کند و بسیاری از شرکتها ممکن است حتی تا تعویض نرم افزار هم پیش بروند. هرچقدر در دنیای بازاریابی راجع به روراستی و صداقت با مشتری صحبت شده و نرم افزارهای مختلف سعی در اثبات صداقت خود دارند، متاسفانه نرم افزارهای داخلی به هیچ عنوان درکی از آینده ندارند و انگار قرار است یک بار با مشتری همکاری کنند.

همین موضوع موجب شده تا نرم افزارهای داخلی در دنیای رقابت با نرم افزارهای خارجی همواره بازنده باشند و با اینکه خدمات مناسبی از نظر فنی به مشتری ارائه میکنند، به دلیل اینکه تقریباً هیچ کدام اخلاق مدار نیستند، در رقابت با نرم افزارهای خارجی همواره بازنده هستند و مزیت رقابتی انها تنها زبان فارسی است نه عملکرد صادقانه و یا خدمات درست و یا راستگویی به مشتری!

پروف هاب(ProofHub)، پلتفرمی است که  دقسقاً این مشکل را ندارد و با حفظ قیمت و پافشاری برروی شعار «قیمت ثابت»، در بسیاری از مواقع حتی بدون دریافت هیچ هزینه اضافی برای اضافه کردن کاربران جدید، خدمات و پلتفرم خود را به یک سرمایه گذاری امن برای کسب و کارها تبدیل نموده است.

روی هم رفته، پلتفرم و نرم افزار پروف هاب(ProofHub)، پلتفرمی است که سادگی و صداقت و ثبات را سرلوحه خدمات خود قرار داده و با جلب اطمینان مشتریان، تقریباً توانسته بخش قابل توجهی از این بازار سخت را به خودش اختصاص دهد.

وظیفه ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، معرفی تمام نرم افزارها و پلتفرمهای کارآمد و مناسبی است که در بازار وجود دارد و امتحان خود را پس داده است. باتوجه به اینکه این آکادمی هیچگونه نفع یا زیانی در هیچ یک از پلتفرمها ندارد، صرفاً اطلاعاتی که در کارکرد با نرم افزارها و پلتفرمهای موجود بدست آورده در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد و تصمیم گیری و مقایسه همواره با خوانندگان است. ما با شفافیت و بدون سوگیری مطالعات خود را برای تصمیم گیری بهتر در اختیار خوانندگان قرار می دهیم و آرزوی ما توسعه شرکتها و کارآفرینی بیشتر در تمام سطوح است.

آکادمی آنلاین عیب پوش