بهتایم

نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم(Behtime)

خودشان آن را به عنوان نرم افزار مدیریت پروژه بـهتـایـم معرفی می کنند. نرم افزاری که کارکرد تاحدی قابل قبول دارد و در حال حاضر یکی از بهترین های این حوزه است. یکی از نقات قوت این نرم افزار، «گانت چارت» قدرتمند و تغییر پذیر و کارآمد آن است.

این نرم افزار مدیریت پروژه را بصورت آنلاین انجام داده و در این خصوص، راهکارهای مناسبی برای ساده‌سازی کارها و افزایش بهره‌وری ارائه می کند. اموری نظیر «سازماندهی و پیگیری وظایف»، «همکاری و ارتباطات بین واحدها»، «تخصیص منابع سازمان»، «مدیریت سررسید امور» و « مدیریت مستندات» از قابلیت های این نرم افزار است که موجب ایجاد شفافیت و بهبود امور می شود.

طبیعی است که در هر سازمانی، مدیریت و سازماندهی یکی از امور دشوار، مدیریت و سازماندهی وظایف و کارهاست. معمولا نرم افزارهای کارسپاری و مدیریت پروژه به این صورت عمل کی کنند که کارها را به کارهای خرد تبدیل می کنند و باصطلاح آنها را تجزیه می کنند. باتجزیه کارها تخصیص مسئولیت‌ها و و ظایف هم ساده تر می شود و می توان برای هر کاری یک سررسید دقیق کوچک تعیرف کرد و بعد پروژه را بصورت کل جمع کرد.

طبق تعریفی که توسعه دهندگان این نرم افزار ارائه می کنند، نرم افزار بهتایم با نمایش فعالیت‌های مشابه در زمان تعریف فعالیت‌ها، از تعریف فعالیت‌های تکراری و موازی‌کاری جلوگیری کرده و گردش کار را ساده می‌کند که این پایه هر نرم افزار مدیریت پروژه است.

البته این نکته اهمیت دارد که این نرم افزار، حتی کمی فراتر رفته و بوسیله ابزارهای داخلی آن، می توان مهارت‌های مورد نیاز برای تکمیل هر کار  را مشخص کرد تا هوشمندانه فعالیت‌ها را به مناسب‌ترین اعضا اختصاص داده و بهره‌وری و استفاده از تخصص کارکنان سازمان به حداکثر خود برسد.

یکی از نقاط قوت نرم افزار بهتایم، ردیابی زمان پروژه هاست که این کار بوسیله یک تایم‌شیت یا همان گزارش کار انجام می شود. با وجود این امکان، می توان ساعات‌ پروژه را بدون زحمت ردیابی کرد و مدیریت زمان انجام داد که امکان ارزشمندی است.

بهتایم یک تحلیلگر پیشرفته هم دارد که با وجود آن این امکان وجود دارد که گزارش‌ها و نمودارهای سفارشی ساخته شود که این کار هم با چند کلیک و به سادگی انجام می شود.

بخش قدرتمند این نرم افزار «گانت چارت تعاملی» آن است که به خرد کردن و در عین حال اجرای یکپارچه پروژه کمک می کند. گانت چارت بهتایم حقیقتا از نقاط قوت آن است و شاید بتوان آن را هسته اصلی و کاربردی این نرم افزار دانست. خوبی این گانت چارت این است که ریسپانسیو است و می توان تنها بوسیله موس زمانبندی، وابستگی‌ها و نقاط عطف را دید و آنها را مدیریت کرد.

برنامه ریزی یکی از عوامل اصلی موفقیت است. این نرم افزار امکان آن را می دهد که با تعیین هدف و برنامه ‌ریزی پروژه، آن را در ابتدا بررسی کرد و نقاط ضعف و قوت آن را مشاهده کرد.

جالب اینجاست که این نرم افزار قابلیت اتصال به دستگاههای حضور و غیاب موجود در بازار را دارد و خود هم در داخل می تواند ورود و خروج و زمان حضور افراد را چک کند و آن را گزارش کند.

مازول های اضافی مانند ماژول ردیابی هزینه منابع انسانی یا همان ماژول هزینه‌، یکی از ماژولهای کاربردی است که دید کلی از هزینه‌های مرتبط با منابع انسانی به مدیران پروژه داده و تصمیم‌گیری آگاهانه و استفاده‌ی بهینه از منابع را ممکن می کند.

توسعه دهندگان این نرم افزار معتقدند که پشتیبانی خوبی به مشتریان داده و آن را جدی می گیرند. پشتیبانی برای همه مشتریان هم نیاز است و هم اهمیت دارد.

در دید کلی این پلتفرم برای مدیریت پروژه نرم افزار مناسبی است. این نرم افزار امکانات دیگری نظیر «تسک بورد»، «تحلیلگر»، «تقویم فارسی»، «ارتباط آنلاین با کارکنان»، «گزارش هزینه‌های پروژه»، «نمایش مسیر بحرانی» و «امکان خروجی اکسل» را هم دارد که کمک خوبی به توسعه کار در سازمانها و پروژه هاست.

نرم افزار مدیریت پروژه بهتایم، اپلیکیشن اندروید و اپل را نیز به امکانات خود اضافه کرده و این امکان موجب شده تا مدیران و کاربران بتوانند کارهای خود را روی تلفن همراه خود مشاهده کنند و از این نرم افزار در همه جا استفاده کنند که این امکان نیز توسعه خوبی است.

وظیفه ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، معرفی تمام نرم افزارها و پلتفرمهای کارآمد و مناسبی است که در بازار وجود دارد و امتحان خود را پس داده است. باتوجه به اینکه این آکادمی هیچگونه نفع یا زیانی در هیچ یک از پلتفرمها ندارد، صرفاً اطلاعاتی که در کارکرد با نرم افزارها و پلتفرمهای موجود بدست آورده در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد و تصمیم گیری و مقایسه همواره با خوانندگان است. ما با شفافیت و بدون سوگیری مطالعات خود را برای تصمیم گیری بهتر در اختیار خوانندگان قرار می دهیم و آرزوی ما توسعه شرکتها و کارآفرینی بیشتر در تمام سطوح است.