پلتفرم میزیتو

پلتفرم میزیتو ابزار آنلاین و یکی از پلتفرمهای ایرانی کاربردی مدیریت و ارتباطات فردی و سازمانی است که با فراهم آوردن امکانات مختلفی از جمله چت و گفت‌و‌گو، ایجاد و مدیریت وظایف، ارسال نامه و مکاتبات، ایجاد یادداشت، مدیریت مشتریان و مانیتورینگ تیم در یک سرویس، امکان مدیریت و کنترل کسب و کارها را فراهم آورده است.

این پلتفرم ایرانی مشابه پلتفرمهای مشهور جهانی است و از آنها تبعیت کرده اما با توجه به بومی سازی و زبان آن و خصوصا امکانات پرداخت و غیره، برای کسب و کارها ساده و کاربردی است.

این پلتفرم دارای بخشهای مختلفی است. بخش «داشبورد» مهمترین بخش این پلتفرم است که می توان آخرین وضعیت میز کارهای مختلف را در یک نگاه مشاهده کرد. بخش «میز کار» هم یکی از بخشهای بسیار کاربردی این پلتفرم است. در این بخش می توان تیم‌های مختلف را در قالب میز کارهای متفاوت و جدا از هم ایجاد نمود و مدیریت کرد. بخش جذاب «گفت‌و‌گو و چت» هم کاربردی و هم دوست داشتنی است که می توان در آن به صورت شخصی، گروهی و یا در قالب یک پروژه چت و گفتگو کرد.

در بخش «ایجاد وظایف» هم می توان برای یک کاربر و یا یک تیم وظیفه ایجاد نمود و آن را پیگیری کرد. در بخش «صورت جلسات» هم به یادآوردن و زمانبندی جلسات و هم ثبت صورت جلسات و مصوبات برای یک یا چند کاربر وجود دارد. بخش «نامه‌ها» به عنوان یک ایمیل سازمانی بکار می رود و بخش «یادداشت‌ها» هم همان بخش ایجاد نوت و یا چک‌لیست است.

این پلتفرم امکان مدیریت «پرونده مشتریان» را دارد اما در مقابل «سرو سی آر ام» امکانات کمتری دارد. در کل این پلتفرم برای امور اداری عالی است ولی برای استفاده به عنوان پلتفرم بازاریابی و فروش، هنوز جا برای توسعه دارد.