پلتفرم مدیریتی مستر تسک (MeisterTask)

پلتفرم مدیریتی مستر تسک (Meister Task)

پلتفرم مدیریتی مستر تسک (MeisterTask) یکی از پلتفرم های توانمند با شعار «زمان سازماندهی فرا رسیده است» برای مدیریت وظایف و سازماندهی و آموزش است که تقریبا همه چیز را یکجا دارد. ساختار ساده و در عین حال قدرتمند کانباناین پلتفرم انجام امور و کارهای فردی و مدیریتی را بسیار ساده‌تر از قبل کرده است. این پلتفرم درواقع ابزار مدیریتی آنلاین، بصری و هوشمند است. طیف گسترده‌ای از قابلیت‌های آن، این پلتفرم را به انتخابی محبوب برای تیم‌هایی بدل کرده که به دنبال طراحی بصری مناسب و تجربه کاربری بینظیر هستند.

این پلتفرم دارای ویژگی‌هایی نظیر مشاهده افراد (Watching)، منشن کردن (Mentioning)، برچسب‌ها (Tags) و زمان‌بندی وظایف (Task Scheduling)، همکاری با تیم را چه در دفتر و چه بصورت دورکار، بسیار ساده کرده است.

انجام درست کار، نیازی به سخت کارکردن ندارد بلکه با کار هوشمندانه صورت می گیرد. مدیریت وظایف این پلتفرم، استرس را از سازمان حذف می کند و به تیم کمک می کند تا روی آنچه مهم است تمرکز کند. این پلتفرم پیش از اینکه شرکتها یا افراد در آن صبت نام کنند، مشاوره رایگان توسط متخصص بهره وری دارد که البته این امکان در کشور ما فعال نیست ولی با انجام پرداخت توسط شرکتهای واسط مانند ایرانیکارت یا غیره این امکان وجود دارد.

چه یک شرکت بزرگ بخواهد امور کاری خود را سازماندهی کند و یا یک کسب و کار کوچک، برای این پلتفرم تفاوتی ندارد. مدیریت پروژه های بزرگ یا مدیریت امور روزانه تیم، همه و همه با این پلتفرم کاملا دیجیتالی می شود. مدیران باید آگاه باشند که چه کسی و چه زمانی، چه کاری انجام می دهد. این پلتفرم یو.آی(UI) و یو ایکس(UX) بسیار خوبی دارد و کاملاً با هر نیازی سازگار است.

از داشبورد گرفته که همه چیز در یک جا به کاربر ارائه می کند تا بخش پروژه ها، که نمای کلی واضح از وظایف و کارایی کامل هر بخش و پروژه ارائه میدهد تا بخش دستور جلسات و صورتجلسات و ابلاغ و غیره و خصوصا تابلوی شخصی هر کاربر، این پلتفرم سرگرمی و کاربازی را باهم ارائه میکند.

این پلتفرم در ابتدای ثبت نام امکان استفاده رایگان با عملکردهای اصلی را به کاربران خود می دهد. اما برای استفاده شرکتی نسخه شارژی آن حدود 9دلار در سال به ازای هر کاربر هزینه دریافت می کند. پکیج حرفه ای آن هم حدود 30 دلار است که قیمت مناسبی دارد اما کاربران اضافه آن را همچنان باید خرید.

مدیران و کاربران این امکان را دارند که همواره یک تصویر بزرگ(big picture) در داشبوردشان داشته باشند و این برای کسی که مدیریت کرده بسیار ارزشمند است. داشبورد شامل یک نمای کلی از اعلان ها، پروژه ها و وظایف قبلی و آتی در یک رابط کاربری زیبا و قابل تنظیم است. یکی از نقاط قوت این پلتفرم که اعضای تیم راهم سریعتر جذب میکند، کاربرپسند بودن و انعطاف‌پذیری آن و سادگی کار با آن است.

کاربران می توانند به صورت رایگان ثبت نام نموده و کار را با این پلتفرم آغاز کنند و بعدها به تبع کار و نیازشان، هرزمان که نیاز داشتند، حساب کاربری خود را ارتقا دهند و آن را با کسب و کار خود همگام سازی کنند.

یکی از قابلیتهای بسیار خوب این پلتفرم، جدول زمانی آن و امکان بینظیر ویژگی کار برروی امور روتین به شکل پروژه و سبک گانت چارت به صورت تایم لاین های مختلف است. این امکان به مدیران پروژه کمک می کند تا کارایی خود و تیمشان را افزایش داده و همه تیم ها را در یک راستا نگه دارند. وظایف هر بخش در یک نمای تقویم اختصاصی مشخص شده و امکان برنامه ریزی برای رفع گلوگاه ها به راحتی وجود دارد مدیران می توانند و از رعایت ضرب الاجل(deadlines)ها اطمینان حاصل کنند.

با بهره گیری از اتوماسیون های این پلتفرم، در وقت صرفه جویی شده و تکرار مراحل در گردش کار مدیریت کار خود را به طور خودکار انجام می شوند تا کارایی و ثبات امور افزایش یابد.

ردیابی زمان و زمانبندی پروژه ها و کارها، یکی از مشکلات بزرگ هر کسب و کاری است. این پلتفرم این مشکل را به خوبی حل کرده. امکان ردیاب زمان داخلی ردیابی زمان پروژه ها و زمان کار برای هر عضو تیم برای مدیران وجود دارد. این موضوع بهره وری را بالا نگه داشته و خطر رسیدن به ضرب الاجل ها را کاهش می دهد که موجب کمک به محاسبات بهتر و پیش بینی های آتی می شود.

یکی از اموری که در تمام کسب و کارها وجود دارد، وجود وظایف تکرار شونده است. کارهایی که بصورت روتین باید انجام شوند. این پلتفرم این امکان را به تیمها و افراد می دهد که به طور منظم همان کارهای قبلی را سروقت انجام دهند و هر بار از صفر شروع نکنند. این کار بوسیله یک موتور هوشمند که با هوش مصنوعی مدیریت می شود بواسطه ساخت و تولید الگوهای دستی و اتوماتیک انجام می شود.

پاداش دادن به افراد تیم و سنجش درست کار اعضای هر تیم، از مشکلات بزرگ مدیران است. این پلتفرم با گزارشات صحیح و الگوهایی بصورت استاندارد برای محاسبه و سنجش  کی.پی.آی(KPI) و او.کی.آر(OKR) دارد، این مشکل را حل کرده و بینشی صحیح به مدیران در مورد بهره وری تیم ارائه کرده است.

اصلی ترین بخش هر پلتفرمی، گزارشات آن است. این پلتفرم تقریبا هر گزارشی که بخواهیم در اختیار ما قرار می دهد. آمارهایی داشبوردی و گزارشات محوری و هر شکلی از گزارش که کاربران بخواهند تقریبا توسط این پلتفرم تولید می شود. گزارشات بهره‌وری، حجم کار و موارد دیگر، نمای کلی واضحی از وضعیت پروژه را به مدیران و حتی کاربران ارائه داده و کمک می‌کند تا افراد و خصوصا کار آنها دیده شود.

توسعه دهندگان این پلتفرم با وجود پیچیدگی بسیار پشت آن، سعی کرده اند تا کاربری آن را همواره ساده نگه دارند تا کار با این پلتفرم برای همه قابل دسترس و ساده باشد. این ابزار تقریباً روزانه چندین ساعت از زمان مدیران و کاربران را به آنها پس می دهد.

توسعه دهندگان این پلتفرم حریم خصوصی و امنیت را برای مدیریت کار جدی گرفته و از رمزگذاری استاندارد 256 بیتی SSL، احراز هویت دو مرحله‌ای و مجوزهای درون برنامه‌ای گرانول استفاده کرده اند.

نهایتاً این پلتفرم مدیریت کار به کاربران کمک می‌کند تا وظایف را بدون دردسر انجام داده و یا هدایت کنند. این پلتفرم از جمله پلتفرمهایی است که کسب و کار را نظم داده و مدیریت امور را ساده تر میکند.

آکادمی آنلاین عیب پوش