پلتفرم سرو سی آر ام

پلتفرم سرو سی آر ام(CRM)

پلتفرم سرو سی.آر.ام، یکی از پلتفرمهای مبتنی بر فضای ابری است که توسط یکی از شرکتهای زیر مجموعه گروه همکاران سیستم ابداع شده و از اسفند 1391 فعالیت خود را آغاز کرد. این پلتفرم در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری کاربرد دارد.

گذشته از اینکه در کشور ما مبحث سی.آر.ام به مبحث فروش پیوند خورده و معنای حقیقی آن را ندارد، این پلتفرم بسیار پلتفرم خوبی برای مدیریت مشتریان در مرحله جذب است. متاسفانه در کشورما رویکرد شرکتها حفظ و نگهداری مشتریان نیست و شرکتها بیشتر تمرکز برروی جذب مشتریان دارند تا نگهداری آنها. به همین دلیل پلتفرمهای سی.آر.ام هم به ناگزیر از این فضا تبعیت کرده اند.

شرکت سرونو که سازنده این پلتفرم است، امکاناتی نظیر هوشمندی در بازاریابی، فروش و خدمات، مدیریت همه‌ی فعالیت‌ها و پیگیری‌های موثر با مشتریان، سنجش اثربخشی فعالیت‌های تبلیغاتی، مدیریت فروش‌های جاری، مدیریت خدمات پس از فروش، اتوماتیک‌سازی فعالیت‌ها و اطلاع‌رسانی‌ها به مشتریان را در این پلتفرم قرار داده است.

برخی از کسب و کارها دوست دارند داده هایشان برروی سیستمهای خودشان باشد تا در اختیار شرکتی دیگر. اما اگر کسب و کار بسیار بزرگی نداریم، مزایای پردازش ابری از معایب آن بیشتر است. بسیاری از مشکلاتی که عموما در استفاده و نگهداری از نرم افزارها به وجود می‌آید در فضای ابری وجود ندارد، سرعت اجرا و پیاده سازی نرم افزار بیشتر است و امکان مقیاس پذیری پنل هم وجود دارد.

سرو سی آر ام پشتیبانی خوبی دارد و این امکان را به کسب و کارها داده تا بتوانند به مدت محدود فضای پلتفرم و کارکرد آن را بصورت رایگان امتحان کنند. با توجه به اینکه ممکن است کمی هزینه های آن بالا به نظر برسد، اما امکاناتی که برای فروش و مدیریت مشتریان جدید فراهم کرده، با نظم دادن به فروش حقیقتا می تواند درآمد کسب و کارها را افزایش دهد. شاید برای کسب و کارهایی که فروش تلنی دارند این پلتفرم الزامی باشد چون برای این کار عالی است.

آکادمی آنلاین عیب پوش