کلیک آپ

پلتفرم کیلیک آپ(ClickUp)

کلیک آپ یکی پرکاربردترین ابزارهای مدیریت پروژه فردی و تیمی است که در مدیریت کسب و کار و ایجاد وظایف فردی و انجام پروژه های مختلف کاربرد دارد.

یکی از مشکلاتی که کارکنان در سازمانها دارند این است که نمی توانند بگویند دقیقا چه کاری انجام می دهند یا چه کارهایی انجام داده اند. درست است که سمت همه مشخص است اما میزان و نحوه فعالیت و خصوصا عملکرد افراد کاملا روشن مشخص نیست.

این روزها تقریباً برای همه چیز ابزاری وجود دارد، اما این بدان معنا نیست که ما نیاز به همه انها داریم. شاید لازم است یک نرم افزار واحد وجود دارد که می تواند همه این کارها را انجام دهد، ما را نجات دهد.

کلیک آپ به چه دردی می خورد؟

می توان به جرات ادعا کرد که کیلیک آپ، پلتفرمی برای بهره‌وری همه‌جانبه است. پلتفرمی ایده‌آل برای تیم‌ها برای مدیریت، ایجاد طوفان فکری، برنامه‌ریزی و کنترل پروژه و مدیریت تیم و افراد. از فرآیندها گرفته تا طراحی محصول، همه کاری در کلیک آپ ممکن است.

این پلتفرم برای کاربران خود آموزشهای مختلفی می گذارد تا کاربران بتوانند بهترین استفاده را از آن داشته باشند. می توان گفت این پلتفرم تقریبا همه چیز دارد.

از مدیریت و برنامه ریزی فردی تا امور سازمانی. از سی آر ام گرفته تا مدیریت اداری و بهره وری و سنجش کارایی و امتیاز دهی به افراد.

این برنامه هنوز نسخه فارسی کاملی ندارد اما توسعه دهندگان آن به زبانهای مختلفی آن را ارائه نموده اند که می توان گفت در این مورد، از سایر پلتفرمها بسیار جلوتر است.

آکادمی آنلاین عیب پوش