بیس کمپ

پلتفرم بیس کمپ(Basecamp)

این پلتفرم با شعار «همه چیز یکجا جمع شده»، یکی از پلتفرمهای کاربردی مدیریت پروژه است که بیشتر برای مدیریت تیم‌های کوچک ساخته شده و کمک می‌کند تا این تیمها سریع‌تر امور خود را انجام داده و پیشرفت بهتری داشته باشند.

این پلتفرم محبوب از جمله پلتفرمها یا نرم افزارهایی است که برای مدیریت پرسنل یا نرم افزارهای مدیریتی محبوب است که در دنیای مدیریت بسیار محبوب است.

بسیاری از تیمهای مدیریتی از این نرم افزار استفاده می کنند. این پلتفرم بیشتر مربوط به تیم سازی و مدیریت کار و تیمی است. این نرم افزارها یکی از نرم افزارهای کاربردی است که در آموزش در کالج ها و دبستان ها و دبیرستانها کاربرد زیادی دارد.

یکی از بخشهای کاربردی این نرم افزار، بخش گفتگوی مشترک آن است. این امکان در این بخش وجود دارد که تمام کاربران بتوانند نظرات خود را گذاشته و رسیدگی به آن را پیگیری کنند.

یکی از بخشهای این نرم افزار مدیریت پروژه ها و گزارش گیری از خلاصه‌ پروژه‌هایی که هر تیم انجام داده است.

از بخشهای قدرتمند این نرم افزار موتور جستجوی قدرتمند آن است. این موتور جستجو قابلیت آن را دارد تا با این ابزار هر گونه کار، فرد یا موضوع خاصی را جستجو کرد.

البته یکی از نقاط ضعف این نرم افزار عدم امکان گزینه ها یا ماژولهای سفارشی است. توسعه دهندگان این پلتفرم با توجه به اینکه پایه این نرم افزار را بر اساس نرم افزار مدیریت بوت کمپ یا آموزش نوشته اند، نرم افزار تمرکزی بر این موضوع داشته و بنابراین خیلی برای استفاده به عنوان نرم افزار مدیریت کار یا پروژه مناسب نیست.

البته این نرم افزار می تواند امور کوچک و مواردی مانند آموزش، کمپهای آموزشی و کمپهای دانش آموزی را مدیریت کند که البته برای مدیریت این موضوع کاملا مناسب است.

این نرم افزار بصورت پلتفرم و بصورت نرم افزار در دسترس است. نسخه رایگان آن برای استفاده موقت مناسب است اما برای استفاده سازمانی قیمتی حدود 100 دلار دارد که برای دانش آموزان و معلمین رایگان است.

یکی از قابلیتهای این پلتفرم، میز کارت یا جدول کارت آن است. این امکان منحصر به فرد برای برداشت منحصر به فرد کاربران از کانبان است. این پلتفرم یکی از پلتفرمهای مناسبی است که می تواند نظارت بر پروژه های متعدد را امکان پذیر کند. با امکان نظارت بر پروژه ها، کاربران این امکان را دارند تا پروژه های مختلف را مشاهده و برروی هر کدام کار کنند. همچنین یک امکان دید تصویر بزرگ، همیشه وجود دارد.

با این پلتفرم تقریبا همه چیز در ابعاد کوچک و متوسط را دارد. البته این پلتفرم هم بصورت فضای ابری و هم بصورت نرم افزاری لوکال قابل راه اندازی است ولی برای کسب و کارهای بزرگ پیشنهاد نمی شود.

وظیفه ما در آکادمی آنلاین عیب پوش، معرفی تمام نرم افزارها و پلتفرمهای کارآمد و مناسبی است که در بازار وجود دارد و امتحان خود را پس داده است. باتوجه به اینکه این آکادمی هیچگونه نفع یا زیانی در هیچ یک از پلتفرمها ندارد، صرفاً اطلاعاتی که در کارکرد با نرم افزارها و پلتفرمهای موجود بدست آورده در اختیار خوانندگان خود قرار می دهد و تصمیم گیری و مقایسه همواره با خوانندگان است. ما با شفافیت و بدون سوگیری مطالعات خود را برای تصمیم گیری بهتر در اختیار خوانندگان قرار می دهیم و آرزوی ما توسعه شرکتها و کارآفرینی بیشتر در تمام سطوح است.

آکادمی آنلاین عیب پوش