لول ایلون

گیمیفیکیشن لول ایلون(Leveleleven)

این گیمیفیکیشن که پیش از این به نام بج اویل(Badgeville) نام داشت، در ابتدا به عنوان سرویس (SaaS) خدمت رسانی میکرد که برای اندازه‌گیری و تأثیرگذاری رفتار کاربران با استفاده از تکنیک‌هایی نظیر گیمیفیکیشن کار می کرد. پس از فروش این شرکت به گروه کالیدکلود، نرم افزار و وب گیمیفیکیشن لول ایلون(LevelEleven) ظهور کرد.

لول ایلون یا همان «لول یازده» یکی از گیمیفیکیشن های کاربردی است که دارای «تابلوی امتیازات»، «مسابقه»، «کارت امتیازی عملکرد» و «کوچینگ» است. این نرم افزار یک نسخه نمایشی رایگان موقت دارد و پس از آن بصورت شارژ ماهانه فعالیت می کند.

این گیمیفیکیشن محبوب، امروزه توسط شرکتهای بسیار بزرگ بین المللی برای هدایت تیم‌های فروش استفاده می شود. معیارها و امتیازات و رتبه‌بندی تیم و خصوصا توسعه تفکر برد-برد با ایجاد ذهنیت «شکارچی» و رقابت کسب و کارها را قادر می‌سازد عملکرد کلی خود را به طرز شگفت انگیزی بهبود بخشند.

این بازی به انواع نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری(CRM) متصل شده و با آنها همسان سازی می شود. کارکردن با این کاربازی، هزینه های کسب و کارها را به حداقل رسانیده و از خرید نرم افزارهای بسیار گرانقیمت خودداری می شود.

این نرم افزار بازی وارسازی، برای توسعه عملکرد تیم فروش و حمایت و آموزش مشتری کاربرد زیادی دارد.

استفاده از نرم افزار
آکادمی آنلاین عیب پوش