تودولیست

گیمیفیکیشن تودولیست(ToDoList)

این پلتفرم، یکی از پلتفرمهای گیمیفیکیشن انفرادی و سازمانی است که بصورت اپلیکیشن و پلتفرم وجود دارد و بسیار کاربردی است. شاید بسیاری این پلتفرم را در دسته ابزارهای کاربردی معمول مدیریتی ارزیابی کنند اما نقطه قوت این اپلیکیشن بجز ایجاد نظم در کارها، بازی وارسازی است که در قالب انجام کار در آن کنجانیده شده است. این پلتفرم برای انجام وظایف و انجام کارها براساس برنامه به کاربرانش امتیازاتی می دهد و این امتیازات می توانند به پاداشها و جوایز مختلف تبدیل شوند.

این پلتفرم هم برای استفاده شخصی بسیار عالی است و هم به عنوان برنامه ای برای مدیریت امور سازمانی بسیار کاربردی است. تقریبا می توان ادعا کرد این برنامه یکی از مشهورترین گیمیفیکیشن های مدیریتی جهان است.

این برنامه همانگونه که از نامش پیداست، برنامه ای برای افزایش بهره وری و مدیریت وظایف و همچنین ابزاری برای سازماندهی پروژه ها و انجام امور است.

یکی از ویژگی بارز این پلتفرم، یو.آی و یو.ایکس کاربرپسند یکپارچه و بسیار پیشرفته ای است که در تمام دستگاه ها و پلتفرم های مختلف یکسان و زیبا عمل می کند. این سادگی عاملی اساسی در پذیرش گسترده این پلتفرم در میان کاربران بوده است.

کاربران به راحتی می توانند در هر دستگاهی، اقدام به ایجاد وظایف، تعیین تاریخ سررسید و تعیین اولویت کنند. این پلتفرم راه حلی بدون دردسر و در عین حال موثر برای مدیریت حجم کاری روزانه و سازمانی است.

توانمندی این پلتفرم در این است که اگر برنامه شخصی این پلتفرم را داشته باشیم، همان برنامه با برنامه شرکتی هم همراستا و همخوان می شود و وظایف و کارها درهم قاطی و درگیر نمی شوند. ساده سازی این گیمیفیکیشن، عملاً به علت قدرت بالا و توانمندی توسعه دهندگان آن است.

این پلتفرم بدون شک برای بازی وارسازی کارهای شخصی و سازمانی عالی است. همانقدر که امور شخصی را سازماندهی می کند، برای مدیریت پروژه های پیچیده در یک مجموعه بزرگ نیز مناسب است. قابلیتهایی نظیر به اشتراک گذاری پروژه ها و وظایف، نقشی حیاتی در تسهیل هماهنگی بین اعضای تیم و ساده سازی فرآیندهای مدیریت پروژه دارد.

گسترش قابل توجه نشان دهنده افزایش تقاضا برای راه حل های مدیریت کار کارآمد در صنایع مختلف است. نیاز روزافزون شرکت‌ها به ساده‌سازی فرآیندهای مدیریت کار و تسهیل همکاری بهتر بین تیم‌ها به عنوان یک نیروی محرکه مهم در پشت این رشد بازار عمل می‌کند. نقش محوری نرم افزار مدیریت وظیفه در متمرکز کردن وظایف، افزایش بهره وری و بهبود کارایی عملیاتی همچنان به پیشبرد بازار ادامه می دهد.

آکادمی آنلاین عیب پوش