معرفی گیمیفیکیشن تیم رویایی فروش

معرفی گیمیفیکیشن تیم رویایی فروش

پلتفرم گیمیفیکیشن تیم رویایی فروش (Fantasy Sales Team) یکی از اپلیکیشنهای بازی وارسازی مدیریت تیم است که از ایده مسابقات ورزشی برای توسعه تیم سازی و بهبود فرایند فروش استفاده کرده است. این پلتفرم پس از توجه کاربران، توسط مایکروسافت خریداری شد و به نرم افزار سی.آر.ام مایکروسافت که بزرگترین نرم افزار خدمات مشتری جهان است متصل شد.

کاربرد این اپلیکیشن بازی وارسازی، ایجاد یا افزایش انگیزه در تیم برای توسعه و بهبود عملکرد یا افزایش فروش است. این اپ بصورت یک بازی با استفاده از هوش مصنوعی، اقداماتی که منجر به موفقیت بیشتر در فروش می‌‌‌شود را در دسترس قرار داده و با این کار شانس انجام آنها را افزایش می دهد.

نحوه عملکرد این نرم افزار بازی وارسازی بدین شکل است که لیگی از اعضای تیم فروش تشکیل داده و می‌‌‌ توان عدد فروش، تعداد تماس ها، تعداد فرصتهای ایجاد شده و غیره را ابا امتیازهای این لیگ ندازه گیری کرد. میزان تبدیل سرنخ ها به فرصت، و میزان تبدیل فرصتها به فروش با این لیگ قهرمانی سنجیده شده و ضمن اینکه این امکان وجود دارد که داده های این اپ ، با نرم افزارهای تحت ویندوز و تحت وب CRM  نیز همگام و هماهنگ شود.

از ویژگی‌های شاخص این اپ می توان به امکان سفارشی سازی معیارها، پورسانتها و پاداش های مختلف اشاره کرد.

آکادمی آنلاین عیب پوش