گیمیفیکیشن اسکویفای(Scavify)

گیمیفیکیشن اسکویفای(Scavify)

به جرات می توان ادعا کرد این گیمیفیکیشن اسکویفای(Scavify) ، یکی از بهترین پلتفرم های بازی وارسازی برای افزایش تعامل و تیم‌سازی و توسعه انواع آموزش‌های سازمانی و پیوند کارکنان بواسطه گیمیفیکیشن(بازی وار‌سازی) است.

در این اپلیکیشن، انواع مختلفی از بازیهای شکار مجازی وجود دارد و بعلاوه آن هم بازیکنان می توانند شکارهای سفارشی سازی شده مخصوص خود را هم در این اپلیکیشن طراحی کنند.

با یکنواخت شدن روند کارهای شرکتی، ماشینی تر شدن کارها و خصوصا تغییر نسل کارکنان، خوراکها و روشهای قدیمی، دیگر برای نسل امروز، جذاب نیست.

نسل امروز نسل گوشی های هوشمند و کامپیوتر است و به دنبال تعامل بیشتر مجازی است. دنیای قدیمی، دنیای جذابی برای نسل جدید نیست و دنیایی که در گوشی های هوشمند خلق شده، بسیار جذاب تر و فریبنده تر است. خصوصا اینکه موفقیت در آن برای این نسل قابل باورتر است درصورتیکه در دنیای حقیقی، موفقیت هم نیازمند صرف زمان است و نیازمند سختی و رنج فیزیکی که نسل امروز از آن فراری است.

چالش‌ها، امتیازها و پاداش‌هایی که در این اپلیکیشن طراحی شده‌اند، در راستای ایجاد تعامل بیشتر هستند. این تعامل هم قابل«هدایت» است و هم قابل «اندازه گیری». این چالشها می توانند در راستای تشویق به کاوش و جستجو، ایجاد تعامل، افزایش تیم‌سازی و همسو سازی بازی با کارهای روتین سازمانها بکار گرفته شوند.

این اپلیکیشن از قابلیتهایی مانند آپلود تصاویر،استفاده از جی.پی.اس، اسکن بارکدهای کیوآر و غیره برای افزایش جذابیت و تعامل با دیگران بهره برده است.

این اپلیکیشن را می توان از وبسایت اصلی آن و یا سایر وبسایتهای دانلود اپلیکیشن، دانلود کرد و قابلیت اجرای بازی در کامپیوتر و در تلفنهای همراه اندروید و آی.او.اس وجود دارد.