اورستیج

گیمیفیکیشن اورستیج(everstage)

این گیمیفیکیشن، توسعه یافته گیمیفیکیشن قدیمی تر اگزکتلی اکسپرس(Exactly Express) است که برای محاسبه و پرداخت انواع و اقسام پورسانتاژهای ساده و طبقاتی بکار می رود.

این گیمیفیکیشن که بصورت اپلیکیشن، وبسایت و وب اپلیکیشن در دسترس است، به دو صورت رایگان و پولی، امور مربوط به اتوماسیون محاسبه و پرداخت پورسانت فروش را در قالب مسابقه و بازی انجام می دهد.

طراحی برنامه انگیزشی برای کسب نتایج عالی، تطابق پورسانتها با اهداف کسب و کار است و جالب اینجاست که قابلیت سفارشی سازی درون برنامه ای هم دارد.

کاربران می توانند با استفاده از این پلتفرم، مدیریت یکپارچه دادهای کسب و کارشان را برای محاسبات دقیق پورسانت و کمیسیون فروش، تنظیم کنند و با کنترل دسترسی سطح بندی شده پیشرفته از امنیت اطلاعات هم اطمینان داشته باشند.

این پلتفرم کمک می کند تا امور روزانه معمول بسیار با سرعت بیشتری پیش رفته و پورسانتها به موقع محاسبه شوند تا پرداخت های آنها هم به موقع و دقیق باشد.

این پلتفرم از هوش مصنوعی هم بهره برده و از اتوماسیون گردش کار تأیید و مدیریت قراردادهای فروش گرفته تا اعتبارسنجی و آزادسازی یا بستن پورسانتها را مدیریت می کند.

یکی از جذابیتهای این پلتفرم، نمایش دائم و به روز درآمد روی صفحات هر فرد است که در افزایش انگیزه برای بیشتر کردن آن، بسیار تاثیر دارد. هوش مصنوعی هم می تواند به کمک تیم آمده و با ایجاد فومو(fomo) پیش‌بینی‌های درآمدی انجام داده و افراد را نسبت به تیم مقایسه کند. البته اطلاعات دیگران را در اختیار کسی قرار نمی دهد اما می تواند با نمایش نسبتها رقابت مثبت را افزایش دهد.

کاربر با کسب امتیازات مختلف و درآمدهای گوناگون، وضعیت دسترسی به اهداف از پیش تعیین شده تیمی یا فردی را همواره به روز مشاهده می کند.

امروزه کاربرد گیمیفیکیشن خصوصاً با ورود نسل زد(Z) به فضای کسب و کارها، بسیار بیشتر از قبل است و کسب و کارها ناچار خواهند شد همه به سمت تغییر و استفاده از تکنولوژی روز بروند.

آکادمی آنلاین عیب پوش