جایگزینهای بدون فیلتر واتساپ

برنامه های پیام رسان، صرفا ارتباط با افراد در سراسر جهان را آسان می کنند. این پیام رسانها برای ارسال ساده تر فایل، عکس و ویدئو و ایجاد امنیت کاربران در این ارسالها به وجود آمده است. پیام های خصوصی شما به طور کامل می تواند توسط اشخاص ثالث، سازمان های پشت برنامه ها و دولت هایی که اطلاعات خصوصی شهروندان خود را جمع آوری می کنند، خوانده شود.

واتس اپ برای امنیت کاربران خود،  از رمزگذاری End to End استفاده میکند. رمزگذاری End to End یا پایان به پایان یعنی پیام ها و داده های شما در لحظه فرستادن برای دیگران رمزگذاری شده و زمانی که دست گیرنده می رسد، این رمز برداشته می شود و در طول مسیر حتی در صورت دزدیده شدن اطلاعات کسی نمی تواند قفل آنها را باز کند.

درحال حاضر باتوجه به فیلتر شدن برخی از این پیام رسانها، ممکن است پیام رسانهای زیر مورد استفاده جایگزین قرار بگیرند. در این مقاله برخی از این پیام رسانها را معرفی خواهیم کرد.

اسکایپ

اسکایپ یکی از بهترین پیام رسانها و در عین حال یکی از بهترین نرم افزارهای برگزاری جلسات، وبینارها و مذاکرات آنلاین است. این نرم افزار توسط مایکروسافت خریداری شده . اکنون در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر تنها نرم افزاری است که نیاز به فیلترشکن ندارد.

جایگزینهای بدون فیلتر واتساپ
جایگزینهای بدون فیلتر واتساپ

ایمو

ایمویکی از پیام رسانهای قدیمی و در عین حال یکی از بهترین نرم افزارهای پیام رسان و تماس تصویری است. این نرم افزار سالهاست در اورپا و آسیا کاربران خود را داشته و اکنون در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. در حال حاضر یکی از پیام رسانهایی است که نیاز به فیلترشکن ندارد.

جایگزینهای بدون فیلتر واتساپ
جایگزینهای بدون فیلتر واتساپ

بله

بله یکی از نرم افزارهای ایرانی متعلق به بانک ملی است که کاربران زیادی را پس از فیلتر شدن واتس اپ پیدا کرده است.

آکادمی آنلاین عیب پوش