بازی رایانه ای مگاکواریوم

بازی رایانه ای مگاکواریوم

مگاکواریوم(Megaquariam)، بازی شبیه ساز مدیریتی با حال و هوای منابع انسانی و اقتصاد است. این بازی توسط تیم توسعه دهنده بیگ فارما(Big Pharma)، ساخته شده و در آن بازیکن مدیریت یک باغ وحش آبی را به دست می گیرد. بازی از چند تانکر آب و با امکانات بسیار کم شروع شده و با گذشت زمان و مدیریت صحیح، بازیکن می تواند منابع خود را افزایش دهد.

داستان بازی

بازیکن باید مانند مدیر یک شرکت در بازرگانی، منابع انسانی، مدیریت مالی و بازریابی و فروش توانایی خود را محک زده تا بتواند روزانه میزبان صدها بازدیدکننده بوده، نیرو استخدام کند و گونه های زیستی متعددی از آبزیان را در پارک آبی خود جای دهد. بازیکن حداقل باید بیش از 100گونه متفاوت از آبزیان شامل ماهی ها، کوسه ها، سفره ماهی ها، عروس دریایی، خرچنگ ها و… خریداری نموده و مدیریت کند.

هرچیزی که در زیر آب زندگی می کند زیبا و چشمگیر است. اما کار بازیکن بسیار سخت است. از استخدام بهترین کارکنان تا اطمینان از اینکه آکواریومها سالم و برای دوستان ماهی ما قابل زندگی هستند.

بازدیدکنندگانی که به آکواریوم ما می آیند نیز باید راضی نگه داشته شوند وگرنه آن را ترک می کنند، خسته می شوند، نیاز به دستشویی، استراحت و غذا دارند. باید مطمئن شوید که تعداد کافی سطل برای زباله ها وجود دارد.

افرادی که به این مکان‌ها می‌آیند، اگر سطل‌هایی وجود نداشته باشد، زباله‌های خود را با خود به خانه نمی‌برند. آنها زباله را روی زمین می اندازند. کار مدیر بسیار سخت است…

آکادمی آنلاین عیب پوش