استیو زافرون کیست؟

استیو زافرون کیست؟

استیو زافرون(Steve Zaffron)، مدیر عامل گروه وانتو، شرکت مشاوره جهانی است که برای ارتقای عملکرد سازمانی برنامه های گسترده ای را طراحی و اجرا می کند. استیو زافرون از سخنرانان و رهبران مشهور امریکایی است که مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شیکاگو دارد. او در دوران دانشجویی از شاگردان ممتاز دانشگاه کرنل بود. زافرون تاکنون بیش از سیصد سازمان در بیست کشور در قاره های مختلف را مشاوره و هدایت کرده است.

استیو زافرون به‌عنوان سخنران و استاد رهبری بین‌المللی، به‌خاطر دیدگاه‌های نوین بحث برانگیزش مشهور است. دیدگاههای او درخصوص عملکرد موفقیت‌آمیز، تغییرات سازمانی، رهبری تحول‌آفرین و یکپارچه‌سازی مزیت‌های رقابتی در کل جهان مورد توجه قرار گرفته است. او استاد دانشگاه‌های مختلف ایالات متحده و اروپا از جمله مدرسه بازرگانی هاروارد، دانشکده تجارت سایمون در دانشگاه روچستر، دانشکده تجارت مارشال در USC و دانشگاه اراسموس (هلند) بوده است.

استیو کتابی با عنوان «سه قانون عملکرد: بازنویسی آینده سازمان‌ها و زندگی» (به همراه دیوید لوگان)، منتشر کرد که نظریه جدیدی را در مورد اینکه چه چیزی زیربنای عملکرد موفقیت‌آمیز است را بیان می‌کند.

استیو تجربه بیش از بیست سال فعالیت مستقیم خود در مشاوره و رهبری در شرکت‌های مختلف را در نظریه های خود عنوان نموده است. نظریات وی برای ایجاد نتایج فروش بی‌سابقه و در عین حال توانمندسازی سازمانهاست. کارکنان و ذینفعان با ظهور رهبری فراتر از معمول، اختیار یا موقعیت، نوع جدیدی از سازمان ها را تجربه می کنند.

رویکردها و روش‌هایی که او ایجاد کرده منجر به طیف منحصر به فردی از خدمات مشاوره با تمرکز بر عملکرد پیشرفت از طریق ایجاد مشارکت‌های استراتژیک شده است که کمک میکند سازمانها از بحرانهای تاریخی عبور ‌کنند. نظریات زافرون در راستای ساخت و ایجاد رهبری است که فراتر از موقعیت، عنوان یا حتی قدرت باشد.

آکادمی آنلاین عیب پوش