محمد میری

محمد میری

محمد میری متولد تهران و دانش آموخته مدیریت صنعتی است. وی دانش آموخته MBA در دانشگاه تهران و از فعالان مدیریت و بازاریابی است. وی، کار خود را از فروشندگی در حوزه لوازم خانگی در گروه صنعتی دایا آغاز کرد و پس از آن در شرکتهای مختلف پخش سانوسان و کفش نهرین مشغول به کسب تجربه و خدمت شد. وی اکنون مشغول به خدمت به کشور در شرکتهای ایرانی در سمتهای مدیریتی است. محمد میری اکنون یکی از محققین، مترجمان و نویسندگان آکادمی آنلاین عیب پوش است.

پیام محمد میری به همیاران آکادمی

من عاشق تحقیق، مطالعه و تحلیل داده و محاسبات هستم. تیم سازی و برنامه ریزی از دیگر علایق من است. پس از سالها فعالیت در شرکتهای ایرانی، توصیه من به همکاران در هر صنعت و بخشی، کار و سرمایه گذاری برروی خودمان و ذهنمان است.

اگر ما بتوانیم پولمان را روی مغزمان سرمایه گذاری کنیم، تا پایان عمر این سرمایه همراه ماست. بعلاوه اینکه به هر موضوعی تخصصی نگاه کنیم و تخصص دیگران را دست کم نگیریم. هر کسی برای کسب تجربه و تخصص در موضوع خاصی، سالها زمان و انرژی گذاشته است. با احترام به تخصص در هر موضوعی، زمان را می خریم و سریعتر پیشرفت خواهیم کرد. شعار ما در این آکادمی این است که «آموختن هیچگاه متوقف نخواهد شد».

آکادمی آنلاین عیب پوش