فیلم سینمایی مدیریت

فیلم سینمایی مدیریت

فیلم سینمایی مدیریت(Management)، در ژانرکمدی-درام رمانتیک آمریکایی محصول ۲۰۰۸ به کارگردانی استفن بلبر و با بازی جنیفر آنیستون و استیو زان است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در سال 2008 به نمایش درآمد و در 15 مه 2009 اکران محدودی داشت.

مایک فلاکس(استیو زان) در متل والدینش به عنوان مدیر شب کار می کند. یکی از شبها سو(جنیفر آنیستون) را می بیند که برای تعطیلات آخر هفته در متل آنها اقامت گزیده. مایک به سو علاقه پیدا می کند و او را در با یک نوشیدنی غافلگیر می کند. سو که گیج شده و نمی داند چه تصمیمی بگیرد، برحسب ادب مقداری نوشیدنی می نوشد و از مایک می خواهد که برود. مایک با همین ترفند روز بعد برمی‌گردد و این بار سو بااو کمی صمیمی تر میشود.

مایک به احساسات خود نسبت به سو پی می برد و به محل اقامت او در بالتیمور پرواز می کند. سو از دیدن مایک شوکه می شود، اما از روی ادب به او اجازه می دهد تا صبح به عنوان میهمان پیش وی بماند. پس از گذراندن مدتی با هم، آنها به عنوان دوست یکدیگر را بهتر می شناسند و بلافاصله پس از بازگشت مایک به خانه، سو دوباره به متل باز می گردد. تصمیم می گیرند بیرون بروند و بیشتر آشنا شوند. بلافاصله پس از رفتن سو، مادر مایک از دنیا می رود. مایک تصمیم می گیرد تغییری در زندگی خود ایجاد کند و با سو ازدواج کند…

داستان مایک و سو، داستان ملاقات با مشتری و پرزنتیشن و نحوه گشایش کلام و گفتگوست. روابطی که در فیلم تصویر می شود، کاملا کش و قوس دار و غیر قابل پیش بینی است. تماشای این فیلم به تمامی علاقه مندان به مذاکره و فروش و مدیریت توصیه می شود.