آخرین فرصت

فیلم سینمایی آخرین فرصت

فیلم سینمایی آخرین فرصت(One Shot)، تریلر اکشن و هیجان انگیز بریتانیایی محصول ۲۰۲۱ به کارگردانی جیمز نان است. این فیلم داستان انجام ماموریت حمل و نقل یک زندانی است در حالی که با شورشیانی که به دنبال همان زندانی هستند.

درباره فیلم

فیلم یکی از معدود فیلمهایی است که مارک گلدبرگ، بازیگر مشهور هالیوودی تهیه کنندگی آن را برعهده داشته است. کارگردانی فیلم برعهده جیمز نان و نویسندگی فیلمنامه توسط جیمی راسل صورت گرفت.اسکات ادکینز و اشلی گرین خوری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. برخی آنرا اکشنی متوسط خواندند اما سایرین فیلمنامه را ستودند.خورد می کنند. فیلم در 5 نوامبر 2021 به صورت جهانی اکران شد.

داستان فیلم

یک جوخه نخبه از نیروهای نیروی دریایی، در ماموریتی مخفی، قصد انتقال یک زندانی خطرناک به خارج از زندان جزیره سیاه را دارند. درهمین حال زندانیان در تلاش برای نجات همان زندانی، شورش به پا میکنند و این تفنگداران در دام این شورش می افتند.

تصویری که فیلم از دروغ و پنهانکاری ارائه می کند، بسیار دیدنی و جذاب است. فیلمنامه این فیلم به طور قطع، قویترین بخش فیلم است. گرچه فیلم سعی کرده صحنه هایی اکشن و جذاب به مخاطب نمایش دهد اما مدیریت بحران و نحوه کاربرد دروغ در این فیلم بسیار مشهود است.

آکادمی آنلاین عیب پوش