لامبورگینی

فیلم سینمایی لامبورگینی(Lamborghini: The Man Behind the Legend)، با عنوان فرعی «مردی پشت افسانه» درام زندگینامه ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی رابرت مورسکو و با بازی فرانک گریلو در نقش کارآفرین ایتالیایی فروچیو لامبورگینی است. این فیلم در 18 نوامبر 2022 توسط کمپانی لایونز گیت، برروی پرده سینماهای جهان رفت.

درباره فیلم

فیلم سینمایی لامبورگینی، زندگی فروچیو لامبورگینی را روایت می‌کند. کارآفرین تاثیرگذاری که از تولید تراکتور در آغاز کار شروع کرد و تا ساخت خودروهای نظامی در طول جنگ جهانی دوم و سپس طراحی و ساخت خودروی لامبورگینی که در نهایت میراث بزرگ او تبدیل شد، پیش رفت.

شاید همه ما این گفتگوی مشهور میان لامبورگینی و انزو فراری را شنیده باشیم که زمانی که لامبورگینی خودروی خود را به علت ایرادی که داشت به شرکت فراری آورده بود را شنیده باشیم.

زمانی که لامبورگینی پیشنهادی برای بهبودی سیستم موتوری فراری داد، انزو فراری به تمسخر به او گفته بود که «شما بهتر است به تراکتورسازی بپردازید و درباره خودروی سوپرلوکس نظر ندهید». همین سخن تحقیرآمیز، موجب شد که بزرگترین و مشهورترین سوپرخودروی جهان متولد شود.

error: کلیک راست در این سایت غیر فعال است !!