معرفی فیلم سینمایی سکه دزدی

معرفی فیلم سینمایی سکه دزدی

فیلم سینمایی سکه دزدی (Coin Heist)، درام جنایی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۷ به نویسندگی و کارگردانی امیلی هاگینز و بر اساس رمانی به همین نام نوشته الیزا لودویگ است.

درباره فیلم

 ساشا پیترسه، الکسیس جی زال، الکس ساکسون، جی واکر و کانر رتلیف در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم در 6 ژانویه 2017 در نتفلیکس منتشر شد و نقدهای منفی بسیاری دریافت کرد.

این فیلم کلا موضوعی بسیار غیراخلاقی خصوصا دزدی برای دانش آموزان دبیرستانی را تشریح کرده که ترویج بی اخلاقی است. سعی این فیلم این بوده که موضوع را مذموم جلوه دهد اما در برخی اوقات آن را هیجان انگیز جلوه داده است.

داستان فیلم

داستان این درام درباره تعدادی از دانش‌آموزان دبیرستانی است که در ابتدا با هم مرتبط نبودند، با هم متحد می‌شوند تا بخشی از 10 میلیون دلار پولی را که از خزانه مدرسه اختلاس شده بود را جبران کنند. با اینکه نیت آنها خیر است، کاری که برای جبران آن میکنند بسیار خطرناک است. آنها تصمیم میگیرند در ضرابخانه بانک سکه ضرب کنند و آنها را بدزدند.

آنها در مسیر این تصمیم به مشکلات فراوان و عدم برنامه ریزی های مختلفی روبرو می شوند که فیلم را هیجان انگیز میکند.

نکات آموزنده فیلم

این فیلم نکات مثبتی ندارد و سراسر پر از نکات منفی و بی اخلاقی کامل است. اما یکی از نکاتی که آن را تماشایی میکند، میزان قدرت انگیزه برای انجام کارهاست. انگیزه تا حدی قوی است که می تواند کودکان بیگناه را به جنایتکارانی خطرناک تبدیل کند.

آکادمی آنلاین عیب پوش