فیلم همهمه

فیلم همهمه

فیلم سینمایی همهمه (Hustle) یا هاسل درام ورزشی محصول سال 2022 سینمای امریکا به کارگردانی جرمیا زاگر و تهیه کنندگی و بازیگری آدام سندلر است.

درباره فیلم

هاسل براساس فیلمنامه ای از تیلور ماترن و ویل فترز ساخته شد و آدام سندلر باتوجه به علاقه ای که به فیلمنامه پیدا کرد، علاقه خود را به ایفای نقش اول فیلم باوجود اینکه در ژانر کمدی نبود، اعلام کرد. کوئین لطیفه، بن فاستر، رابرت دووال، هایدی گاردنر و بازیکن بسکتبال آنتونی ادواردز در این فیلم بازی کرده اند. لبرون جیمز نیز از این اثر حمایت کرد.

این اثر در 8 ژوئن 2022 توسط نتفلیکس منتشر شد و نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد. جالب اینجاست که بازی آدام سندلر نیز در این فیلم تمجید شذ گرفت و برای وی جایزه انجمن بازیگران سینما را به ارمغان آورد.

داستان فیلم

استنلی سوگرمن، استعدادیاب بسکتبالی است که مدتی است روی دور بدشانسی است، در سفری به اسپانیا، بازیکن خارق العاده ای را کشف می کند و بدون موافقت مدیران تیم، آن بازیکن را به همراه خود به امریکا می برد. مدیر باشگاه از او حمایت می کند اما با مرگ ناگهانی او جانشینی پسرش، همه چیز تغییر می کند…

نکات آموزنده

بیشترین موضوعی که در این فیلم به چشم می خورد، قدرت «حس» است. زمانی که تجربه و دانش به حدی از کمال می رسد که فرد بدون اینکه موضوعی را تجربه کند، آن را درک می کند، قدرت «حس» مشخص می شود. فیلم داستان پایداری این مربی برروی حس قوی خود و موفقیت اوست.

آکادمی آنلاین عیب پوش