روئسای وحشتناک

فیلم سینمایی رئیس های وحشتناک

رئیسان وحشتناک(Horrible Bosses)، کمدی سیاه آمریکایی محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی ست گوردون، نویسندگی مایکل مارکوویتز، جان فرانسیس دیلی و جاناتان گلدشتاین بر اساس داستانی از مارکوویتز است. جیسون بیتمن، چارلی دی، جیسون سودیکیس، جنیفر آنیستون، کالین فارل، کوین اسپیسی و جیمی فاکس در این فیلم بازی می‌کنند.

این فیلم در 8 ژوئیه 2011 اکران شد. استقبال از آن فراتر از انتظارات بود و در سه روز اول بیش از 28 میلیون دلار فروخت و آن را تبدیل به فیلم شماره دو در ایالات متحده در طول افتتاحیه کرد.

نیک هندریکس و دیل آربوس دوستانی هستند که از روسای خود متنفرند. نیک در یک شرکت مالی برای دیو هارکن سادیست کار می کند، که ماه ها به نیک وعده ارتقای احتمالی می دهد اما این کار را انجام نمی دهد. دیل دستیار دندانپزشکی است که توسط رئیسش، دکتر جولیا هریس، مورد آزار و اذیت جنسی قرار می گیرد. کرت باکمن، از کار کردن برای جک پلیت در یک شرکت شیمیایی لذت می برد، اما پس از مرگ غیرمنتظره جک بر اثر سکته قلبی، شرکت به بابی، پسر معتاد وی به ارث رسیده و اوضاع به هم می ریزد.

شبی در دورهمی این سه دوست، کورت به شوخی به دوستانش پیشنهاد می دهد که اگر روسایشان دیگر نباشند، زندگی آنها شادتر خواهد بود. آنها در ابتدا مرددند و در نهایت موافقت می کنند که کارفرمایان خود را بکشند.

در جستجوی یک قاتل، این سه نفر با دین «مادر فاکر» جونز، یک خلافکار سابق که موافقت می‌کند «مشاور قتل» آنها شود، ملاقات می‌کنند. جونز به نیک، کرت و دیل پیشنهاد می‌کند که روسای یکدیگر را بکشند تا انگیزه‌های خود را پنهان کنند، در حالی که مرگ‌ها را تصادفی جلوه ‌دهند.