شکستگی

فیلم سینمایی شکستگی (Fractured)، درام مهیج روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برد اندرسون بر اساس فیلمنامه‌ای از آلن بی مک‌الروی است. سم ورتینگتون، لیلی راب، استفن توبولوفسکی، آجوآ آندو و لوسی کاپری در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

درباره فیلم

این فیلم در ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۹ در جشنواره فانتستیک به نمایش درآمد. این فیلم در ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ توسط نتفلیکس منتشر شد.

داستان فیلم

ری مونرو با همسرش جوآن و دخترش پری پس از دیدار روز شکرگزاری با والدین همسرش در حال رانندگی به سمت خانه است. ری و جوآن در مورد وضعیت رابطه خود با هم بحث می کنند. در ماشین، دستگاه موسیقی پری به دلیل شارژ باتری هایش از کار می افتد و ری به او می گوید که در پمپ بنزین بعدی برای او باتری می خرد.

دستشویی استفاده کند و بنابراین آنها در پمپ بنزین استراحت می کنند. صندوقدار به ری می‌گوید که آنها فقط پول نقد می‌گیرند، بنابراین ری از خرید باتری‌ها صرف نظر کرده یک کوکا برای جوآن و یک قهوه برای خودش، دو بطری کوچک مشروب می‌خرد. پس از بازگشت به ماشین، او به دروغ می گوید که فروشگاه باتری ندارد.

بادکنک دخترشان پری، به بیرون رفته و به دلیل گیرکردن به میلگرد یک ساختمان نیمه کاره پری را به سمت خود می کشد. سگ ولگردی پری را تهدید می کند. ری سنگی را برای ترساندن سگ پرتاب می کند اما باعث می شود پری در گودال بیفتد. ری نیز با هدف گرفتن او به داخل می افتد و سرش ضربه می خود.

گیج با پری زخمی به سمت همسرش آمده و جوآن مضطرب که پایین آمده و درحال بررسی میزان آسیب دیدگی دخترشان است، پری را بلند می کنند و تصمیم می گیرند که بازوی زخمی او را در بیمارستانی که چند کیلومتر قبل عقب رد کرده بودند، معالجه کنند…

آکادمی آنلاین عیب پوش