معرفی فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد

معرفی فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد

فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد (The Devil Wears Prada)، درام کمدی به کارگردانی دیوید فرانکل است بر اساس رمانی به‌همین نام از لورن ویزبرگر که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد.

درباره فیلم

این اثر موفق شد موفقیت تجاری و نقدهایی مثبت کسب کند. به‌ویژه برای بازیگری مریل استریپ در نقش میراندا اسکار که برای وی نقدهای مثبتی به همراه داشت.

فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد

داستان فیلم

«آندرا ساچز» روزنامه نگار ساده ای است که پس از فارغ التحصیلی به عنوان دستیار دوم «میراندا پرایستلی» مدیر اجرایی خشن و جدی مجله مد مشغول به کار می شود. رویای «آندرا» ، تبدیل شدن به رونامه نگاری خبره و روبرو شدن با چالشهای حرفه اش می باشد.

نکات آموزنده فیلم

اگر تجربه کار با مدیر یا رئیسی خشک، خشن و وحشتناک را داشته باشیم، این فیلم مدیریتی می‌تواند با ما همذات پنداری کند و حرف‌های دلمان را بزند. فیلم خارجی Meryl Streep به همه ما یاد می‌دهد که یک رهبر چه حد و مرزهایی دارد و چطور نباید رفتار کند. به خصوص در برابر اعضای تیم جوان که از او تاثیر می‌گیرند و دوست دارند او را الگو خودشان قرار دهند.

فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد
فیلم سینمایی شیطان پرادا می پوشد

این فیلم نمایشگر یک محل کار جدی، خشن و در عین حال نمایشی است. مدیران خشن و خشک، در عین حال که خشونت دارند، انسان هستند. نحوه رفتار با کارکنان امروزه دیگر با قرن بیستم تفاوت کرده و نمی توان آن میزان خشونت را حفظ کرد. ولی باز در محل کارهای بزرگ خصوصاً در کشورهای توسعه یافته، محیط کارها با اینکه مدرن شده و امکانات زیادی دارد، حتی هنوز جدی و خشک است.

آکادمی آنلاین عیب پوش