گسیختگی

فیلم سینمایی گسیختگی به کارگردانی تونی کی محصول سال ۲۰۱۱ امریکا به کارگردانی تونی کِی و ساخت کمپانی تریبکا فیلمز است. آدرین برودی، مارسیا گی هاردن و سمی گایل در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم به جمله «مرد بی چهره در کلاسِ درسِ خالی» نیز شهرت دارد.

گسیختگی
گسیختگی

داستان فیلم

داستان فیلم گسیختگی روایت هِنری، معلم مدرسه است که به صورت موقت وارد مدرسه شده و بخشی از زندگی مدیران دانش آموزان و اعضای مدرسه را در این فیلم به تصویر کشیده است.

هنری بارت برای ماموریتی یک ماهه در این مدرسه است. او درس زبان انگلیسی را با دانش‌آموزان که در این درس ضعیف هستند، کار می‌کند.

او در روز اول، مهارت‌های نوشتاری دانش‌آموزانش را با انشایی در مورد «زندگی پس از مرگ» ارزیابی می‌کند. در طول این کلاس، او بسیاری از اعمال خصمانه و دشمنی را مشاهده می کند، از جمله دانش آموزی که بر سر او فریاد می زند و او را تهدید فیزیکی می کند، همچنین دو دانش آموز دانش آموز مردیث را مورد آزار و اذیت کلامی قرار می دهند که پس از کلاس با او آشنا می شود. بعداً در همان روز، او شاهد پرخاشگری بیشتری است، زمانی که مادر دانش آموزی که به دلیل آزار و اذیت معلم سارا مدیسون اخراج شده است با او روبرو می شود…

گسیختگی
گسیختگی

این معلم تازه وارد، در عین حالیکه با دانش آموزان کلاسش مشکل دارد، در زندگی شخصی هم اوضاعش چندان مناسب نیست. انگار واقعاً دچار گسیختگی است.

گسیختگی
گسیختگی

این فیلم منتقدان رادیکال دارد و برخی از منتقدان از فیلم تعریف کرده و برخی آنرا اثری بی معنی خوانده اند. با این حال، جملات و دیالوگهای فیلم، سوژه بسیاری از شبکه های اجتماعی است. فیلم اثری است که میخواسته همه چیز باشد و درباره ی مشکلات همه ی قشرهای سنی حرف بزند اما در برخی موارد بسیار سطحی به مسائل و مشکلات نزدیک شده است.

آکادمی آنلاین عیب پوش