فیلم مدیریت خشم

فیلم مدیریت خشم

فیلم سینمایی مدیریت خشم(Anger Management 2003)، فیلم در ژانر کمدی محصول سال 2003 آمریکا به کارگردانی پیتر سگال است. ستارگانی مانند جک نیکلسون، آدام سندلر و ماریسا تامی به زیبایی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. خصوصا بازی استادانه جک نیکلسون در این فیلم خیره کننده است.

در سال 1978، در بروکلین، به عنوان یک پسر جوان(دیو بوزنیک) در آستانه تجربه اولین بوسه خود است، او توسط قلدر محلی، آرنی شانکمن که ناگهان شلوار و لباس زیرش را پایین می کشد، تحقیر می شود.

بیست و پنج سال بعد، دیو به عنوان منشی مدیر بداخلاقی به نام فرانک کار می کند. خاطره بد کودکی دیو باعث می شود که از ابراز محبت مانند بوسیدن نامزدش لیندا در ملاء عام اجتناب کند. مشکلات او توسط همکار خودشیفته اش، اندرو، که دوست صمیمی لیندا است و می خواهد دوباره رابطه عاشقانه قبلی بینشان را احیا کند، تشدید می شود.

در حین پرواز، دیو پس از بی‌احترامی توسط مهماندار هواپیما، عصبانی شده و کنترل خود را از دست می‌دهد و به دلیل «تجاوز» به مهماندار هواپیما دستگیر می شود و تحت نظر دکتری به نام بادی رایدل، درمانگر مشهوری که در کنار او در هواپیما نشسته بود، به مدیریت خشم محکوم می شود. حکم دیو پس از شکستن تصادفی بینی پیشخدمت در حین دفاع از خود در برابر عصای یک مرد نابینا به 30 روز تمدید می شود و …

این فیلم، یکی از شاهکارهای مدیریت برخود و توسعه فردی است که با زبان طنز روایت شده و اثری ماندگار با بازی های خارق العاده بازیگران آن را خلق کرده است.

آکادمی آنلاین عیب پوش