کانون طراحی و تبلیغاتی ژیوا

کانون ژیوا چیست؟

بازاریابی و تبلیغاتی ژیوا در سال 98 توسط جمعی از مدیران و متخصصین بازاریابی، جهت ارائه مشاوره و خدمات بازاریابی و بازاریابی دیجیتال و کمک به فروش کسب و کارها تشکیل شد. ازابتدا میثاق این کانون، کارآفرینی برای معلولین بوده و هست. امور مشاوره و خدمات فروش توسط مدیران باتجربه با سرپرستی و مدیریت “فرامرز عیب پوش”، انجام می گیرد. در بخشهایی مانند تولید محتوا، طراحی و سردبیری شبکه های اجتماعی، تاحد توان از معلولین عزیز استفاده می شود. از ابتدای تاسیس کانون، در کنار ارائه مشاوره و کمک به فروش، با قبول مسئولیت مدیریت شبکه های اجتماعی کارفرمایان، تعدادی از معلولین در بخشهای مختلف از جمله تولید محتوا، طراحی وبسایت، کاتالوگ و لوگو ، نوشتن مطالب، مدیریت اکانتهای اینستاگرام و لینکدین و تولید محتوا مشغول بکار شدند.

کمک کانون به کسب و کارها

با افزایش حقوقها و سهم بیمه و مالیات، بسیاری از پستهای مدیریتی صرفه اقتصادی ندارند. راهکار این معضل، برون سپاری به مشاورین و تصمیم گیری در اتاقهای مشاوره و اجرا توسط تیم فروش است. این موضوع در خصوص طراحی و تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی نیز صدق میکند. برای مدیریت چند شبکه اجتماعی، یک شرکت حداقل نیاز به 4 پرسنل دارد و حقوق این پرسنل برای انجام این کار بسیار زیاد است. بعلاوه اینکه این پرسنل برخی از اوقات کاری برای انجام دادن ندارند. بعلاوه مطالبی که منتشر می شود به دلیل عدم وجود طراحی خاص یا محتوای درست، چشمگیر نیستند و بازدید کننده مناسبی ندارند. اعضای کانون ژیوا با مطالعه کسب و کار، اولا طرحهای طراحی شده مناسب همان کسب و کار و خاص آن را طراحی و تولید نموده و در شبکه ها بارگذاری میکنند، و ثانیا مخاطبان را به شبکه ها جذب نموده و امور مربوط به بازاریابی دیجیتال را بصورت رایگان برای کسب و کارها انجام می دهند.

خدمات ژیوا شامل چه آیتمهایی است؟

کلیه امور مربوط به مشاوره بازاریابی، کمک به فروش و یافتن نمایندگی فروش در سراسر کشور، تاسیس و راه اندازی شعب، استخدام و معرفی نیرو، تولید محتوا، نوشتن مقالات یا کپشن ها، طراحی و راه اندازی وبسایت، موشن گرافی، لوگو ، کاتالوگ، بروشور و غیره همگی از خدمات این کانون هستند.

راههای تماس

از شما دعوت می کنیم تا جهت آشنایی بیشتر با کانون ژیوا، درخواستهای خود را به شماره 09122057267 پیامک نموده و یا از وبسایت این کانون بازدید فرمایید.