خدمات ما

کانون بازاریابی و مشاوره مدیریت و تبلیغات ژیوا

ارائه خدمات مشاوره بازاریابی، برندسازی و فروش، باهدف سرعت بخشیدن به روند پیشرفت و توسعه شرکتها و افراد انجام می شود. ارائه مشاوره به صورت فردی، موضوعی یا کارگروهی قابل انجام است. از علاقمندان محترم دعوت می گردد تا مشخصات و درخواستهای خود را به شماره 09122057267 واتس اپ فرمایند تا کارشناسان با ایشان تماس حاصل فرمایند.

کانون بازاریابی و تبلیغاتی ژیوا در سال 98 توسط جمعی از مدیران و متخصصین بازاریابی، جهت ارائه مشاوره و خدمات بازاریابی و بازاریابی دیجیتال و کمک به فروش کسب و کارها تشکیل شد. ازابتدا میثاق این کانون، کارآفرینی برای معلولین بوده و هست. امور مشاوره و خدمات فروش توسط مدیران باتجربه با سرپرستی و مدیریت “فرامرز عیب پوش”، انجام می گیرد. در بخشهایی مانند تولید محتوا، طراحی و سردبیری شبکه های اجتماعی، تاحد توان از معلولین عزیز استفاده می شود. از ابتدای تاسیس کانون، در کنار ارائه مشاوره و کمک به فروش، با قبول مسئولیت مدیریت شبکه های اجتماعی کارفرمایان، تعدادی از معلولین در بخشهای مختلف از جمله تولید محتوا، طراحی وبسایت، کاتالوگ و لوگو ، نوشتن مطالب، مدیریت اکانتهای اینستاگرام و لینکدین و تولید محتوا مشغول بکار شدند.

کمک کانون به کسب و کارها

با افزایش حقوقها و سهم بیمه و مالیات، بسیاری از پستهای مدیریتی صرفه اقتصادی ندارند. راهکار این معضل، برون سپاری به مشاورین و تصمیم گیری در اتاقهای مشاوره و اجرا توسط تیم فروش است. این موضوع در خصوص طراحی و تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی نیز صدق میکند. برای مدیریت چند شبکه اجتماعی، یک شرکت حداقل نیاز به 4 پرسنل دارد و حقوق این پرسنل برای انجام این کار بسیار زیاد است. بعلاوه اینکه این پرسنل برخی از اوقات کاری برای انجام دادن ندارند. بعلاوه مطالبی که منتشر می شود به دلیل عدم وجود طراحی خاص یا محتوای درست، چشمگیر نیستند و بازدید کننده مناسبی ندارند. اعضای کانون ژیوا با مطالعه کسب و کار، اولا طرحهای طراحی شده مناسب همان کسب و کار و خاص آن را طراحی و تولید نموده و در شبکه ها بارگذاری میکنند، و ثانیا مخاطبان را به شبکه ها جذب نموده و امور مربوط به بازاریابی دیجیتال را بصورت رایگان برای کسب و کارها انجام می دهند.

خدمات ژیوا شامل چه آیتمهایی است؟

کلیه امور مربوط به مشاوره بازاریابی، کمک به فروش و یافتن نمایندگی فروش در سراسر کشور، تاسیس و راه اندازی شعب، استخدام و معرفی نیرو، تولید محتوا، نوشتن مقالات یا کپشن ها، طراحی و راه اندازی وبسایت، موشن گرافی، لوگو ، کاتالوگ، بروشور و غیره همگی از خدمات این کانون هستند.

دوره های آموزشی در شرکتها

برگزاری دوره های آموزشی در شرکتها یکی از مهمترین موضوعات در توسعه نیروی انسانی شرکتهاست. دوره آموزشی “مهندسی فروش” به دوصورت “یک روزه” و “4روزه”، برگزار می شود. دوره مهندسی فروش درراستای آموزش فروش اکتیو طراحی شده و مخاطبان این دوره، مدیران، سرپرستان و کارشناسان فروش در تمامی صنایع هستند.

شرکتها می توانند درخواست خود را برای رزرو دوره های آموزشی مستقر در شرکت، بوسله واتس اپ به شماره 09122057267 ارسال فرمایند.

کتاب مهندسی فروش

دوره آموزشی ابرفروشنده

دوره آموزشی ابرفروشنده به دوصورت “یک روزه” و “4روزه”، برگزار می شود.دوره آموزشی ابرفروشنده، درراستای آموزش فروش پسیو(مراجعه شونده)، طراحی شده و مخاطبان این دوره، فروشندگان، پرموتورها و کارشناسان فروش مستقر در کلیه فروشگاهها در تمامی اصناف هستند.

برای هماهنگی جهت شرکت در دوره ها یا برگزاری دوره در شرکت مربوطه، با شماره تلفن 09122057267، هماهنگ فرمایید.